Najlepsze z kategorii Laptopy gamingowe System operacyjny Windows 10 Home. Ranking TOP 20 z 4564. Średnia cena 5389 zł. Ceny od 1808 zł do 18000 zł. Najlepszy producent: HP. Najlepszy w rankingu: Acer Nitro 5 (NH.Q96EP.001), średnia cena 5499 zł (trend: stała). Najtańszy: HP 255 G7 (2D321EA) kosztuje 1808 zł (cena: stała). Najdroższy: MSI Raider GE76 10UH-212PL kosztuje 18000 zł (cena: stała).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Acer Nitro 5 (NH.Q96EP.001)
2.2 HP Pavilion 15 Ryzen 7-5700/16GB/512/Win10 Green 4H3T8EA
2.3 MSI Raider GE76 10UH-212PL
3. Najtańsze
3.1 HP 255 G7 (2D321EA)
3.2 HP 15-db1054nw 25Q18EA
3.3 HP 15-db1055nw 25Q19EA
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Acer Nitro 5 (NH.Q96EP.001)
2.2 HP Pavilion 15 Ryzen 7-5700/16GB/512/Win10 Green 4H3T8EA
2.3 MSI Raider GE76 10UH-212PL
3. Najtańsze
3.1 HP 255 G7 (2D321EA)
3.2 HP 15-db1054nw 25Q18EA
3.3 HP 15-db1055nw 25Q19EA
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Laptopy gamingowe, System operacyjny: Windows 10 Home - Ranking 2025 i opinie
1. Acer Nitro 5 (NH.Q96EP.001)

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | Intel Core i7 9750H 2,6GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Napęd optyczny | brak |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| wlan | a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 2060 |
| Matryca | matowa |
| HDMI | tak |
| Dysk SSD | 512GB |
2. HP Pavilion 15 Ryzen 7-5700/16GB/512/Win10 Green 4H3T8EA

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 5700 1,8GHz |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Napęd optyczny | brak |
| Waga | 1,70 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| wlan | a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth, Tak |
| Karta graficzna | Grafika, AMD Radeon Graphics |
| Dysk SSD | 512GB |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor obudowy | Kolor, Niebieski |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | Czas pracy na baterii, 8 h |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć karty graficznej, Brak |
| Typ matrycy | Typ matrycy, IPS |
| Czytnik kart pamięci | Czytnik kart pamięci, Tak |
3. MSI Raider GE76 10UH-212PL

Dane techniczne:
| Ekran | 17,3" 3840x2160 4K |
| Procesor | Intel Core i9 10980HK 2,4GHz |
| Pamięć RAM | 32GB |
| Napęd optyczny | brak |
| Waga | 2,90kg |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| wlan | ax |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 3080 |
| Matryca | matowa |
| HDMI | tak |
| Dysk SSD | 2000GB |
| Podwietlana klawiatura | tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rodzaj | game |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Liczba złączy USB 3.0 | 2 |
| Pamięć karty graficznej | 16GB |
| DisplayPort | tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 300 |
| Czytnik kart pamięci | SD,, SDHC,, SDXC |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Laptopy gamingowe, System operacyjny: Windows 10 Home - Ranking 2025 i opinie
1. HP 255 G7 (2D321EA)

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 Full HD |
| Procesor | AMD Ryzen 3 3200U 2,6GHz |
| Dysk HDD | Brak |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Waga | 1,78kg |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| wlan | a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | AMD Radeon Vega 3 |
| Seria | 255 G7 |
| Matryca | Matowa |
| HDMI | tak |
| Dysk SSD | 256GB |
| Podwietlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Bez czytnika linii papilarnych |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba złączy USB 3.0 | 2 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| DisplayPort | Brak |
| Typ matrycy | SVA |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Gdzie kupić:
2. HP 15-db1054nw 25Q18EA

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 3 3200U 2,6GHz |
| Dysk HDD | Brak |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Waga | 1,80kg |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| wlan | a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | AMD Radeon Vega 3 |
| Matryca | Matowa |
| HDMI | tak |
| Dysk SSD | 256GB |
| Podwietlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Bez czytnika linii papilarnych |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Liczba złączy USB 3.0 | 2 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| DisplayPort | Brak |
| Typ matrycy | TN |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
3. HP 15-db1055nw 25Q19EA

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 3 3200U 2,6GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Waga | 1,80kg |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| wlan | a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | AMD Radeon Vega 3 |
| Matryca | Matowa |
| HDMI | tak |
| Dysk SSD | 512GB |
| Kolor obudowy | Srebrno-czarny |
| Liczba złączy USB 3.0 | 2 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |



Ciekawe zestawienie, ale ceny mogą zabić entuzjazm! 😅 Miałem okazję przetestować MSI Raider GE76 i muszę przyznać, że to prawdziwa bestia, ale hałas wentylatorów potrafi przyprawić o zawrót głowy. 🌀 Z kolei Lenovo Legion Y530 to niezły wybór dla tych z nieco mniejszym budżetem, chociaż nie powala na kolana. Pamiętam, jak kiedyś grałem na laptopie w kuchni, chcąc jednocześnie gotować – niemal się spaliło, bo dźwięk chłodzenia zagłuszał dźwięk czajnika. 😅
Asus ROG Strix SCAR III G531GW-AZ102T: Bardzo wydajny i dobrze skonstruowany laptop. Najnowsze produkcje można ogrywać w najwyższych ustawieniach graficznych bez najmniejszych spadków wydajności. Podświetlana klawiatura RGB to coś pięknego!