Najlepsze z kategorii Laptopy gamingowe Dodatkowe Bluetooth. Ranking TOP 20 z 4315. Średnia cena 6031 zł. Ceny od 3398 zł do 21999 zł. Najlepszy producent: Lenovo. Najlepszy w rankingu: Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11, średnia cena 2999 zł (trend: stała). Najtańszy: Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB kosztuje 3398 zł (cena: stała). Najdroższy: LENOVO Legion 9 18IAX10 18" IPS 240Hz U9-275HX 64GB RAM 2TB SSD GeForce RTX5090 Windows 11 Professional, Funkcje AI 83EY000LPB kosztuje 21999 zł (cena: stała).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11
2.2 LENOVO Legion 5 15AHP10 15.1" OLED 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home 83M0001XPB
2.3 HP Omen 17-DB0011NW 17.3" IPS 144Hz R5-8645HS 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home A7QM3EA
3. Najtańsze
3.1 Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB
3.2 Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11
3.3 HP Pavilion 16 Ryzen 5-8540U/16GB/512/Win11 B08XMEA
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11
2.2 LENOVO Legion 5 15AHP10 15.1" OLED 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home 83M0001XPB
2.3 HP Omen 17-DB0011NW 17.3" IPS 144Hz R5-8645HS 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home A7QM3EA
3. Najtańsze
3.1 Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB
3.2 Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11
3.3 HP Pavilion 16 Ryzen 5-8540U/16GB/512/Win11 B08XMEA
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Laptopy gamingowe, Dodatkowe: Bluetooth - Ranking 2025 i opinie
1. Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | Intel Core i5-12450HX |
| Dysk HDD | Brak |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Waga | 2,38 kg |
| System operacyjny | Windows 11 |
| wlan | 802.11ax (gen. 6) |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
| Modem 3G/LTE | Nie |
| Seria | Lenovo LOQ |
| Matryca | Matowa |
| HDMI | Pełnowymiarowe |
| Dysk SSD | 512GB |
| Podwietlana klawiatura | tak białe podświetlenie |
| Czytnik linii papilarnych | nie |
| Rodzaj | do gier |
| Kolor obudowy | Szare |
| Liczba złączy USB 3.0 | 3 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| DisplayPort | Brak |
| Typ matrycy | matowa |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
Gdzie kupić:
2. LENOVO Legion 5 15AHP10 15.1" OLED 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home 83M0001XPB

Dane techniczne:
| Ekran | 15,1” |
| Procesor | AMD Ryzen 7 260 |
| Pamięć RAM | 16GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| wlan | tak |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5050 |
| Dysk SSD | 1000GB |
Gdzie kupić:
3. HP Omen 17-DB0011NW 17.3" IPS 144Hz R5-8645HS 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home A7QM3EA

Opinie:

Zadowalający do domowego użytku
Renata
Dane techniczne:
| Ekran | 17.3" |
| Procesor | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Waga | 2.95 |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 760M |
| Matryca | Matowa |
| Dysk SSD | 512GB |
| Podwietlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rodzaj | Laptop dla graczy |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Typ matrycy | IPS |
Najtańsze produkty: Laptopy gamingowe, Dodatkowe: Bluetooth - Ranking 2025 i opinie
1. Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB
Dane techniczne:
| Procesor | AMD Ryzen 5 7235HS |
| Pamięć RAM | 16GB |
| wlan | tak |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 4050 |
| Dysk SSD | 512GB |
Gdzie kupić:
2. Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | Intel Core i5-12450HX |
| Dysk HDD | Brak |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Waga | 2,38 kg |
| System operacyjny | Windows 11 |
| wlan | 802.11ax (gen. 6) |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
| Modem 3G/LTE | Nie |
| Seria | Lenovo LOQ |
| Matryca | Matowa |
| HDMI | Pełnowymiarowe |
| Dysk SSD | 512GB |
| Podwietlana klawiatura | tak białe podświetlenie |
| Czytnik linii papilarnych | nie |
| Rodzaj | do gier |
| Kolor obudowy | Szare |
| Liczba złączy USB 3.0 | 3 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| DisplayPort | Brak |
| Typ matrycy | matowa |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
Gdzie kupić:
3. HP Pavilion 16 Ryzen 5-8540U/16GB/512/Win11 B08XMEA

Dane techniczne:
| Ekran | 16" |
| Procesor | Procesor, AMD Ryzen 5 8540U |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Waga | 1,79 kg |
| System operacyjny | Windows 11 |
| wlan | tak |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | Grafika, AMD Radeon Graphics |
| Dysk SSD | 512GB |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor obudowy | Kolor, Srebrny |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ matrycy | Typ matrycy, IPS |
| Czytnik kart pamięci | Czytnik kart pamięci, Nie |



Jestem trochę rozdarty, bo laptopy gamingowe to przecież takie cuda technologii – szybkie procesory, potężne karty graficzne, a tu proszę, Bluetooth wchodzi na scenę jak gwiazda wieczoru. Ale serio, kto by pomyślał, że Bluetooth zasłuży na osobną kategorię? 😂 Mimo że MSI Raider jest świetny, to 18 tysięcy złotych to już cena, za którą można kupić używane auto! Może i Legion Y530 jest tańszy, ale czy na pewno do grania? W sumie, to chyba bardziej dla tych, co cenią sobie dźwięk bezprzewodowy i niższe rachunki. 😅
Acer Nitro 5 (NH.Q9GEP.00C): Bardzo dobry sprzęt. Polecam.