Najlepsze z kategorii Laptopy gamingowe Karta graficzna nVidia. Ranking TOP 20 z 4564. Średnia cena 6448 zł. Ceny od 139 zł do 24887 zł. Najlepszy producent: Lenovo. Najlepszy w rankingu: Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11, średnia cena 3284 zł (trend: rośnie). Najtańszy: HP OMEN Transcend 14 Ultra 9-285H/64GB/1TB/Win11 RTX5070 OLED CX6B6EA kosztuje 139 zł (cena: stała). Najdroższy: ASUS ROG Strix SCAR 18 2025 G835LX-SA008W CPU Core Ultra U9-275HX 2700 MHz 18" 2560x1600 RAM 64GB DDR5 5600 MHz SSD 2TB NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB ENG Windows 11 Home Juodas 3.3kg 90NR0LF1-M00440 kosztuje 24887 zł (cena: maleje).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11
2.2 LENOVO Legion 5 15AHP10 15.1" OLED 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home 83M0001XPB
2.3 HP Gaming Pavilion 15-dk0006nh / 7PV69EA / Intel i7 / 8GB / HDD 1TB + SSD 256GB / GTX1650 / FullHD / Win 11 / Czarny
3. Najtańsze
3.1 HP OMEN Transcend 14 Ultra 9-285H/64GB/1TB/Win11 RTX5070 OLED CX6B6EA
3.2 Acer Nitro V 16 - Ryzen 5 8645HS 16" 8GB 512GB Win11 RTX 4050 NX.EJAEX.00N
3.3 Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11
2.2 LENOVO Legion 5 15AHP10 15.1" OLED 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home 83M0001XPB
2.3 HP Gaming Pavilion 15-dk0006nh / 7PV69EA / Intel i7 / 8GB / HDD 1TB + SSD 256GB / GTX1650 / FullHD / Win 11 / Czarny
3. Najtańsze
3.1 HP OMEN Transcend 14 Ultra 9-285H/64GB/1TB/Win11 RTX5070 OLED CX6B6EA
3.2 Acer Nitro V 16 - Ryzen 5 8645HS 16" 8GB 512GB Win11 RTX 4050 NX.EJAEX.00N
3.3 Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Laptopy gamingowe, Karta graficzna: nVidia - Ranking 2025 i opinie
1. Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" 144Hz i5-12450HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11

Dane techniczne:
| Ekran | 15,6" 1920x1080 |
| Procesor | Intel Core i5-12450HX |
| Dysk HDD | Brak |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Waga | 2,38 kg |
| System operacyjny | Windows 11 |
| wlan | 802.11ax (gen. 6) |
| Bluetooth | Tak |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
| Modem 3G/LTE | Nie |
| Seria | Lenovo LOQ |
| Matryca | Matowa |
| HDMI | Pełnowymiarowe |
| Dysk SSD | 512GB |
| Podwietlana klawiatura | tak białe podświetlenie |
| Czytnik linii papilarnych | nie |
| Rodzaj | do gier |
| Kolor obudowy | Szare |
| Liczba złączy USB 3.0 | 3 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| DisplayPort | Brak |
| Typ matrycy | matowa |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
2. LENOVO Legion 5 15AHP10 15.1" OLED 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home 83M0001XPB

Dane techniczne:
| Ekran | 15,1” |
| Procesor | AMD Ryzen 7 260 |
| Pamięć RAM | 16GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| wlan | tak |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5050 |
| Dysk SSD | 1000GB |
Gdzie kupić:
3. HP Gaming Pavilion 15-dk0006nh / 7PV69EA / Intel i7 / 8GB / HDD 1TB + SSD 256GB / GTX1650 / FullHD / Win 11 / Czarny

Dane techniczne:
| Ekran | Ekran, 15,6" 1920x1080 Mat IPS 60Hz |
| Procesor | Procesor, Intel Core i7-9750H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| System operacyjny | Win 11 |
| wlan | a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GTX 1650 |
| Dysk SSD | 256GB |
| Kolor obudowy | Kolor, Czarny |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | Czas pracy na baterii, 6 h |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć karty graficznej, 4 GB |
| Typ matrycy | Typ matrycy, IPS |
| Czytnik kart pamięci | Czytnik kart pamięci, Tak |
Najtańsze produkty: Laptopy gamingowe, Karta graficzna: nVidia - Ranking 2025 i opinie
1. HP OMEN Transcend 14 Ultra 9-285H/64GB/1TB/Win11 RTX5070 OLED CX6B6EA

Dane techniczne:
| Ekran | 14” |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285H |
| Pamięć RAM | 64GB |
| System operacyjny | Windows 11 |
| wlan | tak |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5070 |
| Dysk SSD | 1000GB |
2. Acer Nitro V 16 - Ryzen 5 8645HS 16" 8GB 512GB Win11 RTX 4050 NX.EJAEX.00N
Dane techniczne:
| Ekran | 16" |
| Procesor | Ryzen 5 8645HS |
| Pamięć RAM | 8GB |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 4050 |
| Dysk SSD | 512GB |
3. Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz 83JC00N7PB
Dane techniczne:
| Procesor | AMD Ryzen 5 7235HS |
| Pamięć RAM | 16GB |
| wlan | tak |
| Bluetooth | tak |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX 4050 |
| Dysk SSD | 512GB |





Kiedy pierwszy raz odpaliłem MSI Raider GE76, poczułem, jakby startował samolot w moim pokoju – wentylatory dają czadu! 😂 Ale co tam, bo jak włączyłem Cyberpunka w 4K, to zapomniałem o hałasie. A i jedna anegdota: próbowałem używać na kolanach, ale to nie laptop, to mini grzałka – grzeje lepiej niż mój kaloryfer w zimie! Idealny, jak ci zimno, ale nie zaryzykowałbym operacji na żywo. 😅
Asus TUF Gaming F15 FX506LH-HN004T: Laptop dobrze wykonany, lekki, dobrze leży w ręce, klawiatura wygodna, dobre podświetlenie ( można wybierać kolory i ustawiać różne tryby m. in stałe podświetlenie w 1 kolorze ) matryca matowa , ładne odwzorowanie kolorów, dobra widoczność w dzień. Głośniki jak to głośniki w laptopie i tak pewnie wszyscy na słuchawkach siedzą 😉 Bateria pokazuje 2 godziny ( bez grania ). Wi-fi REWELACJA – prędkość 420 na 750 łączu. Matryca 144hz – kolejna rewelacja! I5 i 16 GB dają radę ( procek max 84 na podstawce ) 1650 też podobnie max 86 . Wydajność jak za tą cenę b. dobra ( Fallout 4 , Battlefield 4 , Prey, Watch Dogs….fhd max details 60 fps ) . Dodatkowa gwarancja na 3 rok od Asusa ( aplikacja MYASUS) za 169 złotych – nie bierzcie w Allianz za 300 ;p. Śmiało można brać!
Acer Nitro 5 (NH.Q9GEP.00C): Bardzo dobry sprzęt. Polecam.