Najlepsze z kategorii Słuchawki dla graczy . Ranking TOP 20 z 777. Średnia cena 525 zł. Ceny od 179 zł do 2699 zł. Najlepszy producent: Razer. Najlepszy w rankingu: Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny, średnia cena 1180 zł (trend: rośnie). Najtańszy: Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1) kosztuje 179 zł (cena: rośnie). Najdroższy: SteelSeries Arctis Nova Elite Nauszne Czarny kosztuje 2699 zł (cena: maleje).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
2.2 SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless Czarne
2.3 RAZER Moray RZ12-04450100-R3M1
3. Najtańsze
3.1 Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1)
3.2 HyperX Cloud Alpha Czarno-czerwone (HX-HSCA-RD/EM)
3.3 STEELSERIES Arctis Nova 1 Czarny
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
2.2 SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless Czarne
2.3 RAZER Moray RZ12-04450100-R3M1
3. Najtańsze
3.1 Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1)
3.2 HyperX Cloud Alpha Czarno-czerwone (HX-HSCA-RD/EM)
3.3 STEELSERIES Arctis Nova 1 Czarny
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Słuchawki dla graczy - Ranking 2025 i opinie
1. Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny

Dane techniczne:
| Typ | bezprzewodowe |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | bluetooth |
Gdzie kupić:
2. SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless Czarne

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | Bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 |
| Częstotliwość maks. | 22000 |
| Czułość | 93 dB |
| Impedancja | 36 Ω |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Czas pracy | 60 h |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar membrany | 40 |
| Przeznaczenie | PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, tablet/smartfon |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 22 kHz |
| Komunikacja | radiowe 2,4 GHz / Bluetooth |
| Złącze | USB-C |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | zamknięte |
Gdzie kupić:
3. RAZER Moray RZ12-04450100-R3M1

Dane techniczne:
| Rodzaj | Dokanałowe |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 240000 Hz |
| Czułość | 106 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Mikrofon | nie |
| Regulacja głośności | nie |
| dodatkowe informacje | Kabel spiralny |
| Kolor | czarny |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 24000 Hz |
| Złącze | MMCX - 1 szt. |
| Wodoodporność | nie |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | nie |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Słuchawki dla graczy - Ranking 2025 i opinie
1. Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1)

Dane techniczne:
| Rodzaj | Nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 12 Hz, 100 Hz |
| Częstotliwość maks. | 28000 Hz, 10000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Impedancja | 32 om |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Waga | 240 g |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Pianka memory w nausznicach, Przełącznik wyciszania mikrofonu, Ruchomy mikrofon, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie |
| Kolor | Czarno-Zielony |
| Rodzaj mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 12 Hz - 28 kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Złącze | Mini Jack 3.5 mm |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Wokółuszne |
Gdzie kupić:
2. HyperX Cloud Alpha Czarno-czerwone (HX-HSCA-RD/EM)

Opinie:

Słuchawki nie działają, więc opinia może być tylko jedna.
Tomasz Gerlak

Super
Adam
Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowa |
| Częstotliwość min. | 13 Hz |
| Częstotliwość maks. | 27000 Hz |
| Czułość | 98 dB |
| Impedancja | 65 Ohm |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Waga | 298 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Kolor | czarno-czerwony |
| Rodzaj mikrofonu | Elektretowy |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia | 13-27000 Hz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Złącze | Mini Jack 3.5 mm |
| Konstrukcja | zamknięta |
Gdzie kupić:
3. STEELSERIES Arctis Nova 1 Czarny

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 22000 Hz |
| Czułość | 93 dB |
| Impedancja | 36 Ohm |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Waga | 236 |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Nauszniki składane na płasko, Przyciski sterujące na słuchawce, Miękko wyściełany pałąk, Przełącznik wyciszania mikrofonu, Ruchomy mikrofon, Chowany mikrofon, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Sterowanie muzyką |
| Kolor | czarny |
| Przeznaczenie | uniwersalne, gamingowe |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 22 kHz |
| Złącze | Mini Jack 3.5 mm |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |




Hej! Jako zapalona gamerka, od razu zwróciłam uwagę na SteelSeries Arctis 7+. Świetna jakość dźwięku, komfort noszenia, ale niestety dość wysokie ceny. Kiedyś próbowałam budżetowych Razer Kraken, ale po godzinach grania marzyłam tylko o zdjęciu ich z głowy. 🙉 Z drugiej strony SteelSeries, choć świetne, mogą być wyzwaniem dla portfela. Co do prądożerności, bezprzewodowe modele mogą wymagać częstego ładowania, co jest lekko upierdliwe. 📡🔋 Ktoś ma podobne wrażenia?
SteelSeries Arctis 3 Czarne: Zakup bardzo udany. Syn bardzo zadowolony.
SteelSeries Arctis 3 Czarne: Słuchawki bardzo wygodne, czysty dźwięk, mikrofon jeden z lepszych jak na słuchawki. Polecam