Najlepsze z kategorii Słuchawki dla graczy Częstotliwość max. 15,1 - 20 kHz. Ranking TOP 20 z 777. Średnia cena 378 zł. Ceny od 190 zł do 667 zł. Najlepszy producent: Razer. Najlepszy w rankingu: SteelSeries Arctis 1 czarne (61427), średnia cena 507 zł (trend: maleje). Najtańszy: Astro A10 PlayStation czarne (939-002057) kosztuje 190 zł (cena: maleje). Najdroższy: Razer Hammerhead PlayStation kosztuje 667 zł (cena: maleje).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 SteelSeries Arctis 1 czarne (61427)
2.2 Razer Kaira WL PS5 białe (RZ04-03980100-R3M1)
2.3 Razer Hammerhead PlayStation
3. Najtańsze
3.1 Astro A10 PlayStation czarne (939-002057)
3.2 Razer Kaira WL PS5 białe (RZ04-03980100-R3M1)
3.3 Razer Gaming Headset Kaira HyperSpeed Wbudowany mikrofon, bezprzewodowy
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 SteelSeries Arctis 1 czarne (61427)
2.2 Razer Kaira WL PS5 białe (RZ04-03980100-R3M1)
2.3 Razer Hammerhead PlayStation
3. Najtańsze
3.1 Astro A10 PlayStation czarne (939-002057)
3.2 Razer Kaira WL PS5 białe (RZ04-03980100-R3M1)
3.3 Razer Gaming Headset Kaira HyperSpeed Wbudowany mikrofon, bezprzewodowy
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Słuchawki dla graczy, Częstotliwość max.: 15,1 – 20 kHz - Ranking 2025 i opinie
1. SteelSeries Arctis 1 czarne (61427)

Opinie:

Cena warta jakości produktu, przynajmniej jak narazie, nie ma się do czego przyczepić
Dropek

Polecam za ta cenę najlepszy produkt
rafman38
Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz, 100 Hz |
| Częstotliwość maks. | 20000 Hz, 6500 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | 3 m |
| Waga | Brak danych |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Regulacja głośności, Przełącznik wyciszania mikrofonu, Możliwość wyciszania mikrofonu, Ruchomy mikrofon, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Metalowa konstrukcja |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar membrany | 40 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Złącze | 3.5 mm |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |
2. Razer Kaira WL PS5 białe (RZ04-03980100-R3M1)

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 20000 Hz |
| Czułość | 108 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | 1.3 |
| Waga | 332 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | 15 h |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Pianka memory w nausznicach, Przyciski sterujące na słuchawce, Odbieranie połączeń, Dedykowana aplikacja |
| Kolor | biały |
| Rodzaj mikrofonu | Tak |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | gamingowe |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Złącze | USB typu-C, - 1 szt. |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | zamknięte |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
3. Razer Hammerhead PlayStation

Dane techniczne:
| Rodzaj | dokanałowe |
| Typ | bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 |
| Częstotliwość maks. | 20000 |
| Czułość | 91 dB |
| Impedancja | 16 Om |
| Waga | 53 g |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Nie |
| Czas pracy | 32 h |
| dodatkowe informacje | Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Tryb gry, Dedykowana aplikacja, Podświetlenie Razer Chroma™ RGB, Stosunek sygnału do szumu: 64 dB |
| Kolor | białe |
| Rozmiar membrany | 10 |
| Przeznaczenie | do telefonów |
| Pasmo przenoszenia | 20 ~ 20000 Hz |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącze | USB-C |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Tak |
| Konstrukcja | Douszne |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 |
Najtańsze produkty: Słuchawki dla graczy, Częstotliwość max.: 15,1 – 20 kHz - Ranking 2025 i opinie
1. Astro A10 PlayStation czarne (939-002057)

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 20000 Hz |
| Czułość | 104 dB |
| Zakłócenia | <3% |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar membrany | 32 mm |
| Przeznaczenie | gamingowe |
| Złącze | MiniJack 3.5mm |
| Konstrukcja | Nauszne |
2. Razer Kaira WL PS5 białe (RZ04-03980100-R3M1)

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 20000 Hz |
| Czułość | 108 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | 1.3 |
| Waga | 332 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | 15 h |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Pianka memory w nausznicach, Przyciski sterujące na słuchawce, Odbieranie połączeń, Dedykowana aplikacja |
| Kolor | biały |
| Rodzaj mikrofonu | Tak |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | gamingowe |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Złącze | USB typu-C, - 1 szt. |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | zamknięte |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
3. Razer Gaming Headset Kaira HyperSpeed Wbudowany mikrofon, bezprzewodowy

Dane techniczne:
| Rodzaj | Nauszne |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Częstotliwość min. | 20 |
| Częstotliwość maks. | 20000 |
| Czułość | 108 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Waga | 365 |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | 30 godzin |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk / Pianka memory w nausznicach / Przyciski sterujące na słuchawce / Odbieranie połączeń / Dedykowana aplikacja |
| Kolor | White,Black |
| Rodzaj mikrofonu | Tak |
| Rozmiar membrany | 50 |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Złącze | USB-C |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |




Ostatnio testowałam SteelSeries Arctis 7+ i muszę przyznać, że dźwięk jest naprawdę czysty! Ale jest coś, co mnie rozbawiło – zapomniałam, że mają mikrofon, więc kiedy przyjaciółka zadzwoniła, zaczęłam mówić do telefonu, mając je na uszach. Wyglądałam jak kosmonautka próbująca nawiązać kontakt z bazą. 😂 Poza tym są mega wygodne, chociaż trochę cięższe niż się spodziewałam. Warto spróbować!
SteelSeries ARCTIS 5 czarne: Bardzo dobra jakość i wygląd ale cena mogłaby być nieco niższa.
SteelSeries ARCTIS 5 czarne: Bardzo dobra jakość wykonania, słuchawki lekkie, idealne do CS GO.