Najlepsze z kategorii Słuchawki dla graczy Producent Corsair. Ranking TOP 20 z 777. Średnia cena 404 zł. Ceny od 151 zł do 1368 zł. Najlepszy producent: Corsair. Najlepszy w rankingu: Corsair HS80 czarne RGB, średnia cena 546 zł (trend: stała). Najtańszy: Corsair HS35 V2 Carbon czarne CA-9011377-EU kosztuje 151 zł (cena: maleje). Najdroższy: Corsair Void ELITE Wireless Białe kosztuje 1368 zł (cena: maleje).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Corsair HS80 czarne RGB
2.2 Corsair Void ELITE Wireless Białe
2.3 CORSAIR HS35 Surround v2 czerwone
3. Najtańsze
3.1 Corsair HS35 V2 Carbon czarne CA-9011377-EU
3.2 Corsair HS35 CA-9011198-EU
3.3 CORSAIR HS35 Surround v2 czerwone
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Corsair HS80 czarne RGB
2.2 Corsair Void ELITE Wireless Białe
2.3 CORSAIR HS35 Surround v2 czerwone
3. Najtańsze
3.1 Corsair HS35 V2 Carbon czarne CA-9011377-EU
3.2 Corsair HS35 CA-9011198-EU
3.3 CORSAIR HS35 Surround v2 czerwone
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Słuchawki dla graczy, Producent: Corsair - Ranking 2025 i opinie
1. Corsair HS80 czarne RGB

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 40000 Hz |
| Czułość | 116 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Waga | 367 |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | do 20 h |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Podświetlane nauszniki, Przyciski sterujące na słuchawce, Możliwość wyciszania mikrofonu, Ruchomy mikrofon, Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj mikrofonu | Tak |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Złącze | USB |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Transmisja bezprzewodowa | Radiowa |
Gdzie kupić:
2. Corsair Void ELITE Wireless Białe

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | bezprzewodowa |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 30000 Hz |
| Czułość | 116 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | Nie dotyczy |
| Waga | 400 |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | 16 |
| dodatkowe informacje | Składane |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20-30000 Hz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Złącze | USB |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Tak |
| Konstrukcja | zamknięte |
| Transmisja bezprzewodowa | Radiowa |
3. CORSAIR HS35 Surround v2 czerwone

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | Przewodowe |
| Czułość | 114 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Kolor | czerwony |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | nie |
| Konstrukcja | Nauszne |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Słuchawki dla graczy, Producent: Corsair - Ranking 2025 i opinie
1. Corsair HS35 V2 Carbon czarne CA-9011377-EU

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | Przewodowe |
| Czułość | 114 dB/mW |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon |
| Konstrukcja | Nauszne |
Gdzie kupić:
2. Corsair HS35 CA-9011198-EU

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowa |
| Częstotliwość min. | 20 Hz, 100 Hz |
| Częstotliwość maks. | 20000 Hz, 10000 Hz |
| Czułość | 113 dB |
| Impedancja | 32 om |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Waga | 250 |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| dodatkowe informacje | Regulacja głośności, Możliwość wyciszania mikrofonu, Ruchomy mikrofon, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie |
| Kolor | Czerwony |
| Rodzaj mikrofonu | Tak |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Złącze | Mini Jack 3.5 mm |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Tak |
| Konstrukcja | Nauszne |
3. CORSAIR HS35 Surround v2 czerwone

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | Przewodowe |
| Czułość | 114 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Kolor | czerwony |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | nie |
| Konstrukcja | Nauszne |




Hej! Sama jestem gamer girl i muszę przyznać, że Corsair robi całkiem niezły sprzęt dla graczy. Ich HS65 Wireless to czysta przyjemność, kiedy chodzi o dźwięk. Ale, niestety, czasem czuję się trochę jak DJ na koncercie – te słuchawki potrafią być naprawdę masywne! 😂 Jeśli szukasz czegoś lżejszego dla uszu i portfela, to HS35 za 221 zł to niezły wybór, choć dźwięk mógłby być lepszy. Ale jak to mówią, coś za coś! 🎧
Corsair Void ELITE Białe: Produkt kupiłem za cenę promocyjną (259 zł), za którą uważam jest w pełni wart tej ceny. Jedyne wady to kabel: krótki, bez oplotu i niemiłosiernie się skręca. Poza tym bez zastrzeżeń
Corsair Void ELITE Carbon: Słuchawki dla gracza gracz zadowolony ale jakość nie urywa…