Najlepsze z kategorii Słuchawki dla graczy Producent Razer. Ranking TOP 20 z 777. Średnia cena 447 zł. Ceny od 179 zł do 1596 zł. Najlepszy producent: Razer. Najlepszy w rankingu: Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny, średnia cena 1180 zł (trend: rośnie). Najtańszy: Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1) kosztuje 179 zł (cena: rośnie). Najdroższy: Razer Kraken V4 Pro Nauszne Czarny kosztuje 1596 zł (cena: stała).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
2.2 RAZER Moray RZ12-04450100-R3M1
2.3 RAZER Kraken V4 czarne
3. Najtańsze
3.1 Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1)
3.2 RAZER Kraken V3 X Fortnite Edition
3.3 Razer Kraken V3 X czarne RZ04-03750300-R3M1
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
2.2 RAZER Moray RZ12-04450100-R3M1
2.3 RAZER Kraken V4 czarne
3. Najtańsze
3.1 Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1)
3.2 RAZER Kraken V3 X Fortnite Edition
3.3 Razer Kraken V3 X czarne RZ04-03750300-R3M1
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Słuchawki dla graczy, Producent: Razer - Ranking 2025 i opinie
1. Razer BlackShark V3 Pro Counter-Strike 2 Edition Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny

Dane techniczne:
| Typ | bezprzewodowe |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | bluetooth |
Gdzie kupić:
2. RAZER Moray RZ12-04450100-R3M1

Dane techniczne:
| Rodzaj | Dokanałowe |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 240000 Hz |
| Czułość | 106 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Mikrofon | nie |
| Regulacja głośności | nie |
| dodatkowe informacje | Kabel spiralny |
| Kolor | czarny |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 24000 Hz |
| Złącze | MMCX - 1 szt. |
| Wodoodporność | nie |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | nie |
Gdzie kupić:
3. RAZER Kraken V4 czarne

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | Bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 |
| Częstotliwość maks. | 28000 |
| Czułość | 98 dB |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Waga | 350 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | do 70 h |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Nauszniki składane na płasko, Przyciski sterujące na słuchawce, Przełącznik wyciszania mikrofonu, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Podświetlenie Razer Chroma™ RGB |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj mikrofonu | Na pałąku |
| Rozmiar membrany | 40 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 20-28000 Hz |
| Złącze | USB typu-C, - 1 szt. |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Słuchawki dla graczy, Producent: Razer - Ranking 2025 i opinie
1. Razer Blackshark V2 X Czarno-Zielone (RZ04 03240100 R3M1)

Dane techniczne:
| Rodzaj | Nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 12 Hz, 100 Hz |
| Częstotliwość maks. | 28000 Hz, 10000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Impedancja | 32 om |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Waga | 240 g |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Pianka memory w nausznicach, Przełącznik wyciszania mikrofonu, Ruchomy mikrofon, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie |
| Kolor | Czarno-Zielony |
| Rodzaj mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Rozmiar membrany | 50 mm |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 12 Hz - 28 kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Złącze | Mini Jack 3.5 mm |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Wokółuszne |
Gdzie kupić:
2. RAZER Kraken V3 X Fortnite Edition

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 12 |
| Częstotliwość maks. | 28000 |
| Czułość | 103 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Waga | 285 |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Rozmiar membrany | 40 |
| Przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Złącze | USB |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |
3. Razer Kraken V3 X czarne RZ04-03750300-R3M1

Dane techniczne:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | przewodowe |
| Częstotliwość min. | 12 |
| Częstotliwość maks. | 28000 |
| Czułość | 103 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Waga | 285 |
| Mikrofon | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Podświetlenie LED na nausznicach, Pianka memory w nausznicach, Miękko wyściełany pałąk, Przyciski sterujące na słuchawce, Możliwość wyciszania mikrofonu |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar membrany | 40 |
| Przeznaczenie | Dla graczy |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Złącze | USB |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |




Powiem tak, Razer to niezła marka, ale ich ceny potrafią zaskoczyć. Kupiłem kiedyś Razer Blackshark V2 X, i choć były świetne, to dwa razy musiałem tłumaczyć dzieciakom, że to nie zabawki do wygłupów na podłodze… Słuchawki były wytrzymałe, ale przyznaję, że 714 zł za model Moray to trochę przesada. Razer zawsze miał dobry dźwięk i komfort, ale często płacimy za markę. Jeśli dużo grasz, to warto, ale inaczej można szukać czegoś tańszego.
Razer Kraken BT Kitty Edition Różowe (RZ04-03520100-R3M1): Najlepsze!!