Najlepsze z kategorii Podkładki pod mysz Podpórka pod nadgarstek Nie. Ranking TOP 20 z 10000. Średnia cena 66 zł. Ceny od 13 zł do 206 zł. Najlepszy producent: Logitech. Najlepszy w rankingu: DIABLOCHAIRS Podkładka gamingowa LED DiabloChairs, średnia cena 206 zł (trend: stała). Najtańszy: A4Tech X7-200MP kosztuje 13 zł (cena: maleje). Najdroższy: DIABLOCHAIRS Podkładka gamingowa LED DiabloChairs kosztuje 206 zł (cena: stała).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 DIABLOCHAIRS Podkładka gamingowa LED DiabloChairs
2.2 KRUX KRUX Space Carpet XXL
2.3 Podkładka Logitech Podkładka pod Myszkę Gaming Logitech G240 34 x 28 cm
3. Najtańsze
3.1 A4Tech X7-200MP
3.2 Natec Genesis M12 Midi (NPG-0659)
3.3 Podkładka Logitech Podkładka pod Myszkę Gaming Logitech G240 34 x 28 cm
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 DIABLOCHAIRS Podkładka gamingowa LED DiabloChairs
2.2 KRUX KRUX Space Carpet XXL
2.3 Podkładka Logitech Podkładka pod Myszkę Gaming Logitech G240 34 x 28 cm
3. Najtańsze
3.1 A4Tech X7-200MP
3.2 Natec Genesis M12 Midi (NPG-0659)
3.3 Podkładka Logitech Podkładka pod Myszkę Gaming Logitech G240 34 x 28 cm
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Podkładki pod mysz, Podpórka pod nadgarstek: Nie - Ranking 2025 i opinie
1. DIABLOCHAIRS Podkładka gamingowa LED DiabloChairs

Dane techniczne:
| Rodzaj | Podświetlana |
| Wymiary | 80x30 |
| Materiał | tkanina,guma |
| Kolor | czarny |
| Podpórka pod nadgarstek | nie |
Gdzie kupić:
2. KRUX KRUX Space Carpet XXL

Dane techniczne:
| Rodzaj | Podkadka pod mysz |
| Wymiary | 40 x 97 cm |
| Elastyczność | miękka |
| Materiał | Mikrofibra, Mikrowłókno |
| Kolor | Wielokolorowy |
Gdzie kupić:
3. Podkładka Logitech Podkładka pod Myszkę Gaming Logitech G240 34 x 28 cm

Dane techniczne:
| Rodzaj | Podkładka pod mysz, Nie, Nie, Guma, Tkanina, 280, 340, 1 |
| Wymiary | 34 x 28 cm |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Podkładka pod mysz, Nie, Nie, Guma, Tkanina, 280, 340, 1 |
| Podpórka pod nadgarstek | nie |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Podkładki pod mysz, Podpórka pod nadgarstek: Nie - Ranking 2025 i opinie
1. A4Tech X7-200MP

Opinie:

Świetna podkładka. Gumowy podkład który się nie slizga. Dobrze działa z laserowymi myszkami. Polecam.
Paweł Kalafior

Produkt godny polecenia.
AdrianoPL
Dane techniczne:
| Rodzaj | podkładka dla graczy |
| Wymiary | 250x210x3 mm |
| Materiał | guma/tkanina |
| Kolor | czarny |
| Podpórka pod nadgarstek | nie |
Gdzie kupić:
2. Natec Genesis M12 Midi (NPG-0659)

Dane techniczne:
| Rodzaj | podkładka dla graczy |
| Wymiary | 40 x 33 x 0,3 cm |
| Materiał | Guma |
| Kolor | czarny |
| Podpórka pod nadgarstek | nie |
Gdzie kupić:
3. Podkładka Logitech Podkładka pod Myszkę Gaming Logitech G240 34 x 28 cm

Dane techniczne:
| Rodzaj | Podkładka pod mysz, Nie, Nie, Guma, Tkanina, 280, 340, 1 |
| Wymiary | 34 x 28 cm |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Podkładka pod mysz, Nie, Nie, Guma, Tkanina, 280, 340, 1 |
| Podpórka pod nadgarstek | nie |




Jestem trochę zaskoczona, że podpórki pod nadgarstek nie znalazły się w tym rankingu. Wydaje mi się, że dla osób spędzających dużo czasu przy komputerze to bardzo ważny element. Jednak muszę przyznać, że SteelSeries QcK XXL robi wrażenie. Sama używam tej podkładki i doceniam jej dużą powierzchnię – idealna do grania i pracy z grafiką. Z drugiej strony, 603 zł za Razer Strider to już przesada, mimo że wygląda świetnie z podświetleniem. Generalnie, warto zastanowić się, co jest rzeczywiście potrzebne. 😊
ASUS Podkładka pod mysz ROG Balteus AURA gaming (90MP0110-B0UA00): kozacki wygląd! myszka porusza się jak po lodzie z niebywałą precyzją !